Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky v sezoně 2008/09

20. kolo: AGC Malá Strana B - Kings Praha 3:3

Poslední mač, poslední radost. A debilní sudí. Jak jinak zhodnotit doslova královský souboj, v němž jsme dostali 2+2+2+2+5+5+10+ČK a soupeř ani ne kurva jednu jedinou dvojku! Ale postupně. S postupujícím lídrem soutěže jsme si pěkně běhali a kočkovali se od první minuty. A až v té třinácté nám tam King loupnul první banánek /v přesilovce/. Překvapivě nerozhodný duel se šikovnějšími hochy srovnal na 1:1 Schnellzug po Pravdičově střele. Ale v druhé části přišel sled nesmyslných "zákroků" a "faulů" pískaných dosti jednostranně. Čehož výsledkem bylo, bez překvapení, vedení Kingů 1:2 /v přesilovce/. To už kapitán Zwettlerkampf nevydržel a řekl rozhodčímu cosi o nerovném metru. No, on to řekl trochu jinak ;-) Dostal ČK a pár minut návdavkem. Zuřil, dštil síru, prskal a smál se. Přežili jsme i oslabení pět na tři a vrátili si tak chuť do zápasu. Ve třetí periodě se další postupenec rozhodl zvýšit na 1:3. Naštěstí v minutě 43. se dožral i Kubísek (2:3) a střelecké koule si zmáčkl zase rehabilitovaný DJ Lucchini Barttini (3:3). Podali jsme si ruce, dali tatranku a prchli. A z okýnka pěstí zahrozili černé s***i, která se srabácky kryla za popelnicí. V Kralupech se asi sudí mlátěj, nebo co... Inu, kupa legrace na konec (rmt).

19. kolo: FbC Hamsters Vysočany - AGC Malá Strana 2:3

Obehnáno jest to město vysokými komíny, středně vysokými komíny, nízkými komíny, nižšími komínky a minikomínečky. Něco se tu furt vaří (Žluťák by to měl občas asi i zkontrolovat), pročež smradu trochu ve vzduchu je. Jo, Kralupy jmenuje se sídlo toto. A tam jsme vyrazili 25. dubna, abychom zachránili velkolepou naši 3Ph-6 soutěž. Výlet se svou terciární multirodinou si udělal i nakřáplý Ömaam-Buiyjck, jenž v útoku roztočil své ATB reje. A že jich bylo třeba! Utkání o záchranu, což jsme vlastně kvůli systému ČFbU ani ráno nevěděli, nezačala remaxí družina šťastně. Pan Pachollini si čutl ógéčko už ve třetí minutě a nelegální rychlostřelou z rozehry a úhlu nachytal našeho gelbgoda další hamstřík v minutě desáté. Ó, pětkrát běda... 0:2. Následně však zavelel ku zteči obří veslař - toho času na podpoře - který lupl kuličku za sokova záda poprvé. Naštěstí se počala roztáčet hvězdná kola našeho týmu (Bárta a Pravda obživli), střel přibývalo a poslední tým v tabulce jsme začali jasně přehrávat. Takovou nemastnou neslanou neviditelnou střelou, jakou umí jenom Cvéťa, promiň Cvéťo, vyrovnal Cvéťa. Vypadalo to, že se do sítě nasypou i další fíky, leč jediným, kdo už penetroval se stal dorážející Rychlož po Megově střele. Byl to zachráněcí gól. Dr. Takeši, tradičně vyrajcován svou družkou v hledišti, se rozhodl závěr "lehce zdramatizovat" a v čase 44:17 se nechal za vztekání vyloučit na 2+2+2+10 minut :o) My ho tak milujeme! Tři body jsme uhájili, posüchrovali si tuhle ligu a vyjeli částečně na golf, částečně na softbal, ale nejčástečněji ke kanálu na tfujkrušky a steak z maringotky. Bártičovou dacií! (rmt).


14. kolo:  AGC Malá Strana  B - AC Sparta Praha C 2:5 

म्चगजठ थडउबक ख वषट खशिभउङभलण कभकतबखघ य Megaforward a ZWT वकफभ उचजचडिष गट वभलयफ 2-5 बिभ ष तबप तय कतडिय अभिपभफ थब जयखलय। त्यजिभ उचयकतघ लभफड अभलग।म्चगजठ थडउबक ख वषट खशिभउङभलण कभकतबखघ य Megaforward a ZWT वकफभ उचजचडिष गट वभलयफ बिभ ष तबप तय कतडिय अभिपभफ थब जयखलय। त्यजिभ उचयकतघ लभफड अभलग। 

Takže příště přijďte, dementi. My, co jsme tam byli, tak máme celkem hezké zážitky.... a nebudeme se o ně dělit s někym, kdo umí jenom česky, na zápasy nechodí a myslí si, že je king!

13. kolo:  FC Astra  - AGC Malá Strana 10:4

ء دثیثمه خیحخمثیدث تسثړ سث سث۳مه ن یشم۳۹ړع حخنقش۴خر۸د۹ دش۳ثاخ بمخخقذشممخر۰اخ غ۸حخمثد۹ږ ‌ذخاع۶ثم سث د۸س سث۲۳مخ ثېفق۰ړد۲ ړ۸مخو فشن تسړث 9:3  حقرد۹ غ۸حشس حقخفه ﺉځښًُښ ژ حقخاق۸مه 4-10. ښفخ تسثړ ټ۸ س۸ړ یشم 2 لخمۍ؛؛؛ ډخو ړخز ی۲نعتثړث ر۳ثن نق۰ف۰دکړو نفث۵۹ سث دش فخ حقخسف۲ رۍنش۳مشمه ش دثیخقشغهمهږء دثیثمه خیحخمثیدث تسثړ سث سث۳مه ن یشم۳۹ړع حخنقش۴خر۸د۹ دش۳ثاخ بمخخقذشممخر۰اخ غ۸حخمثد۹ږ ‌ذخاع۶ثم سث د۸س سث۲۳مخ ثېفق۰ړد۲ ړ۸مخو فشن تسړث حقرد۹ غ۸حشس حقخفه ﺉځښًُښ ژ حقخاق۸مه 4-10. ښفخ تسثړ ټ۸ س۸ړ یشم

لخمۍ؛؛؛ ډخو ړخز ی۲نعتثړث ر۳ثن نق۰ف۰دکړو نفث۵۹ سث دش فخ حقخسف۲ رۍنش۳مشمه ش دثیخقشغهمه 

Po prohraném zápase jsme si dali několik mooc dobrých piveček na zahrádce hned u haly a těšili se na druhý zápas.

12. kolo: SK Kladno Raisins - AGC Malá Strana 2:4

Zchroustni svoji tatranku! TM, jmenoval se mezizápasový program. "Že ne za minutu," nabádal pan Cvetler pana Štohanzla. Ten na sázku skočil. Chroupal, chroupal, nedochroupal. Naštěstí jsme vše mohli zapít hnědou vodou (Krušovice) a potrápit kladenské hostitele. Nejprve na ně vybalil toxické zbraně náš Eboloman/RMT+, navrátivší se ze střední Afriky, který se po přestupu v Ugandě ploužil jako plž. Jenže v předním voji se bil Pravdič, který nekompromisně nasázel v každé třetině po gólu (pro méně chápavé - dal hattrick), který dokreslil ZWT tečkou na 4:2, čímž nám přivodil radost. A zábavnější návrat domů, do Prahy, do Podolí a jiným do lékárny. HELE, MILÁ ČFBU, DO STOCHOVA UŽ FAKT NIKDY NECHCEME!!! (rmt).

11. kolo: Kings Praha - AGC Malá Strana 5:2

Opět nás uvítali Stochanovci v námi tak nemilované díře. A zase jsme si zahráli s lídrem, který kraluje, páč Kings se nazývá. Nebyla to žádná veselice převeliká, poněvadž po 16 minutách dostali se soupeřové ku vedení 3:0. Až na líbivých 2:3 z pohledu agécéového kontroval první penetrací v sezóně Petr "Prostořeký" Pachl, který vybídl ku druhému "žonglé" i novice našeho - Lahváče zvaného. Bohužel mladík tento byl jebem mozkovým stižen ve třetí periodě, kdy sekanec provedl tak, že i Jugoš by zíral. V oslabení kontakt jsme ztratili, když pan Mudra setl nás unbeliviálním nástřelem do jeho hole, jenž poskočil od tyčky k tyčce a šup do winglu. Pěkné to bylo. Vteřinu před koncem se ještě Franta vysral - jinak to nelze formulovat - na nachystaného střelce z přímáku, takže to zfinišovalo 2:5. A squashové samice za plexisklem už čekaly... (rmt).

18. kolo: AGC Malá Strana - J. B. M. Praha 3:3

Bitvu veteránů poznamenala mentální slabost jebamého hráče s číslem 17, Rota Jan se jmenoval, který moc pěkně ukázal svým potomkům, jak se hraje v duchu fair-play. Ale nepředbíhejme. Hrálo se tělo na tělo, zápas pěkně odsejpal a dokonce jsme vedli 2:0. Dvě minuty před koncem první třetiny zase fík do šaten, ale s tim už se tak nějak počítá, ne? Štěstěna nám byla nakloněna, jebáci merunu lovili z malýho brankoviště a nájezd byl na světě. Sebevědomý shooter Golemán vyrazil ku kisně, leč jedovatým ducnutím do balonku mezi nohy vrataře neuspěl. Goleme, děkujem! Góly, co měly padnout, padly do páté minuty poslední leče, takže v závěru jsme si jen mohli vychutnat pomatení smyslů pana Roty, který si palubovku pletl s ringem. Vyndat ho na dvě osm vteřin před koncem bylo sice príma gesto rozhodčích, na jednobodovém zisku však nic nezměnilo. Anóbrž se ještě uvidí, kde budem hrát napřesrok (dak).

17. kolo: Athletics Praha - AGC Malá Strana 5:4

Bohouši, děkujem! Takhle to dopadá, když si na prsou hřejete hada. Sobota, jež měla dodat malostranským chlapcům kýžený klid ve středu tabulky nad sestupovou hrozbou, dopadla nad očekávání... špatně! Bohoušova squadra chlapců ledva odrostlých vířila od počátečního hvizdu po palubovce, což chlapce o generaci starší očividně překvapilo, leč z letargie neprobralo. Tři minuty před koncem první třetiny vypálila zahraniční posila Bohouškovců Nguyen Thank, takže senk jú a dem si odpočinout. Ani v druhé třetině hoši od Hostivařské přehrady nevzali zkušenosti do hrsti, šedivá posila áčka putovala hnedle v první vteřině na trestnou, což se sice na skórbórdu neprojevilo, leč místo odpovědného betonku nechávali jsme Athletiky rotovat, takže na konci svítilo nám nad hlavami roztomilých 3:0. Načež konečně za stavu 4:0 probudila se dřímající pýcha naše a gólman soupeře (ročník 1990!) taky lovil zpoza zad. První se zmátořil jugoslávský partyzán, následován trmou-vrmou z hole páně Kasovo. Stav 5:2 pět minut před koncem dával tušit, že je něco špatně, ale snaha byla, takže deset vteřin před koncem mazal Žluťák, co si pěkně zachytal, na střídačku. Probuzení přišlo pozdě, takže ještě jednou: Bohouši děkujem! A přijď si zase někdy zahrát! (dak)

16. kolo: AGC Malá Strana B - SK Praha 4 Vodolka IB 3:1

Večerní st-ochoffský dýchánek s lídrem soutěže nevěštil nic dobrého. Naštěstí temnotou od Prahy prosvištěl jezdec - Zvěstovatel Pravdy - kterýžto měl říci rázné slovo. Po vypitých žejdlících jsme se chvíli rozskotačovávali, nicméně brzy byly bolesti i únava zapomenuty. Vyrovnaný duel přelomil ve 20. vteřině druhé třetiny Pája Pé, jehož zadovkou vybídl ke skóraci pan Eremté. Opatrnější přístup obou stran, s takříkajíc skoronehrajícím koučem ZWT, nenabízel příliš šancí, co prošlo, pochytali obři brankoví. Pacholíkovu prdu třeba i kebulí, a tak Michal trefoval raději zeď. I náš policejní dohled kisny byl bravurní; zdálo se, že si vyčape první shutout sezóny. Ale v čase 42:32 přišla pohroma - 1:1! A jak nám konce nejdou, tenhle vyšel. Golem přistrčil kuličku z přímáku Tomu, Co Nikdy Nelže, jenž vypálil, před gólmanem zaclonil Rychlouhybač, takže loptička zahučela do winglu. Přesně 92 vteřin před koncem, pánové. A aby to PP&Partneři nebylo líto, vsítil si i třetí gól do vyprázdněné vodolko-svatyně. Hattrick. Výhra. Fajn. Osprchovat. Ledový čaj? 25. Tatranka? 9. Křup. A pryč. (rmt)

15. kolo: FbC Dynamis - AGC Malá Strana B 7:0

Genové inženýrství, poničené genové fondy, nutná genová terapie. Taková úsloví se derou do úst po níže uvedené Tröglörově komparaci Čakovic se St.Ochovem. Ano, museli jsme vyrazit do hájemství Svatého Ochovu... Nikomu se tam zase nechtělo; Písaříček zkusil obloudit kolegy historkou o podobenství metra Háje a Dejvické, Franta simuloval rozbitej mobil, ale byl skrzevá družku svou dostižen. Dojel prvně v sezoně i Pája Hájků. A to neměl dělat! Na kolbiště proti nám vlítli malí socánci (v oranžovém), jejichž paže i nožky kmitaly se rychleji než naše. Přesto jsme v prvé periodě byli možná i lepším sokem, beci fungovali, šance jsme nedávali. Fatální okamih a noholup přišel zkraje druhé části, kdy Pája Há prodělal "nedislokovanou ft diafysy fibuly v oblasti středu délky" - to mu neřekl Cvéťa, ni doktor Tučňák z NDR, ale až nějakej strjeda či teta v bílém přehozu. Pak to šlo do kopřeniště i s AGC. Rychloš nadvakrát neuhlídal pomerančovou čtrnáctku, která byť zápisově neexistovala, skórovala... Šanci srovnat jsme dostali v přesilovce, ale lup lup, prohoz, klička, Dáda oběhnut a už to bylo 0:2 (SHG říkají v NHL). Rozbalena byla naše útočná vozba, planně, a dynamitci se prokombinovávali do otevřeného bekstva ve složení dvou statečných (Kásá, Pachlman). Po třetí kuličce za žlutými  zády došlo k rezignaci, a během třetí třetiny i korekci na šťastnou sedmičku na ne-našem kontě. Tfuj. Šli jsme tradičně čučet na squashové samice, leč genofond už není, co býval - dokonce i zkraje sezóny. (rmt)

11. kolo: Kralupy - AGC Malá Strana B 3:2

Prej: „Franto, napiš to Ty...“ Nikdo od tisku si totiž nechtěl špinit pero popisem toho antimače. Tak jo. Mělo nás být původně 6, Žluťáka v gól-cyperským nevyjímaje. Všichni, kdož mají v sobě trochu zodpovědnosti a hlavně trochu tý úcty ke sportu a k bafuňářům, vyrazili vstříc dalšímu florbalovému mazlení. Někdo se zřekl lyžování pod modrou oblohou, jiný zas lstí a lišáckým taktizováním obloudil a v nemoci opustil ženu svou i potomka a přikassil si to do krásných Čakovic. Lepší už je snad jenom St. Ochov, ale tam už ani genofond nemůže být v pořádku. Na place se nakonec objevil i ZWT s čerstvým výronem na kotníku (příště stačí papírovej kapesníček), dále VOB, Schön, RMT EUR, + -, Pachl a pozor – MICHALÍK. Ostatní se na to prostě vysrali. Florbal to byl hnusnej – i všechny bavorský televize to odmítli vysílat. Prohráli jsme nezaslouženě 2:3 (a to jenom protože máme gólmana). Nikoho to nemohlo bavit. Nikomu se to nemohlo líbit. Dobrej byl jenom Žluťák – děkujeme. Kopáči – to je život, příště to bude třeba lepší, tak ještě zkus přijít. Než takové mazlení, to je fakt lepší ten ZWT výron... Aspoň že víme, kdo přijde, když je nouze! (trög)

9. kolo: AC Sparta Praha C - AGC Malá Strana B 5:4

V tomhle mači psala se historie! A když ne flórbólu, tak skautingu a rychlošípáctví určitě. Ale postupně. Skóre otevřel Cvetlerinátor po Bártově asistentuře, ovšem první třetina končila se za stavu 1:1. Na pražský přebor se hrál překvapivě pěkný zápas, míčky lítaly a hoši, hlavně ti Sparťanští, rovněž. Ale netahali jsme za kratší motouz, ač chybně pokryté přečíslení stálo nás gól. Koncem druhé periody srovnal Woblouk o před brankou postávajícího Rychloše [ano, tečoval to cukem ruky, ale trochu i drženým klacíkem - bude ještě důležité...]. Pumelice hnedle z protiútoku... a 2:3. Sakra. Naštěstí se tucet sekund před druhým hvizdem středem kolbiště provířil Ten, který Nesnáší Plus Minusy, a srovnal na 3:3. Akce střídala akci, po Pravdomluvné laskonce jsme vedli 4:3, pak to bylo 4:4 a 96 sekund před koncem 4:5. Nic z toho ale není důležité v kontextu toho, co mělo přijíti. To by totiž nevymyslel ni Jarda Foglarů, ni patriarcha velkoruský. V hlavní roli, jak jinak, byl LUKÁŠ BÁRTA alias Vrhač Potítka, nazvaný v upomínku jeho dosud nejlegendárnější  multiakce. Překonal ji, kluk ušatá, šikovná a čestná! AGC hrálo power-play. Tlačilo, mělo šanci. Nic. Pár vteřin před sirénou se hrálo na naší půlce. Ale pak bek, snad Woblobek, nahazuje lob celohřišťový, ..... Luky se prosmýká před gólmana a v čase 44:59,97 skóruje!!! Na pět pět! Vivat. Remíza. Hala bouří. Nevídaný závěr, rivalové přejí Spartě bodovou ztrátu. Rozhodčí gól uznává. Nikdo neprotestuje. Ale co to? Co se děje? Sudí rozpažuje. Gól neplatí. Ale hovno! AGC se čílí, ptá se, co se stalo. A Lukáš Bárta, to jméno si zapamatujte, jde o budoucího člena Síně slávy ČFbU a lauráta ceny MfD Fair Play 2008, jen hlesne: "Dal jsem to rukou." Přiznal se. Sám. Soupeři tleskají, dvé černoprdelníků Flek-Bělej sundává pomyslné klobouky. A spoluhráči? Někteří prskají ("Jsi normální?"), vztekají se ("To je debil, to je debil"), jiní se jen smějí ("Dáme mu stejně do držky, ne?"), někteří i chválí ("Hm.") a kdo ví, co si myslí náš Skaut za čudlíky spolu s FotoJanem, jenž měl toto tedy fotiti. On si totiž téhle morální performance všiml i Barack Obama (viz Fórum).... LUKÁŠ BÁRTA = fór president a opět o něco legendárnější legenda pražského flórbólu! Howgh. (rmt)

10. kolo: AGC Malá Strana B - FBC Hamsters Vysočany B 7:3

Zhostiti měli jsme se turnéé, a tak nás do radlické RegioGod Arény dorazila pěkná hromádka. Kromě Hromádky pracující a Písaře lelkujícího kdesi v mladostním oparu... Za čudlíky usedli dva hoši váleči-chytači, jmenovitě pan Pé a pan Pévécé. V nedělním čase 08:00 zadul černokněžník do fujarky miniaturní a vypukla řež. Ve druhé minutě již zaradoval se náš nejlepší bodovač pan PéPé, když zkooperoval příhru pana Eremté. Leč ouha, křečci srovnali. V sedmé to minutě vyslal mastermind našich zadních řad (pan Ká, nikoli tedy pan Ká-Sá) do akce pana Cé, jenž se ve svém božím svatostánku nezmýlil. Laxností naší a pádem koule z nebes jsme se s nejhorším týmem soutěže propadli do deficitu 2:3, nicméně zasáhla boží ruka [tohle úsloví mělo ten den ale ještě dojíti daleko EPESNĚJŠÍHO užití!] - Cvéťa penetroval na 3:3. Přesně v půlce zápasu vyšťouchal Rychlošťouch loptu z otálejícího beka, přihrál osamělému panu TréGlé. A teď bacha! Franta se neunáhlil. Natočil se bekhendem a naozaj majstrštykově á la kyj máchl do míčku, že zaplul podél tyčky po zemi do sítě. Břink! Gól týdne, možná ;-) Křečkodružstvo už nic nasysleno nemělo a góly přidávalo toliko AGC: Pěknou kombinací, pravda pravdoucí, se od Pravdy přes Schnellzuga dostala kulička k panu Bá, jenž upravil na 5:3. Krátce nato zkolabovali dva posledně jmenovaní po ťukesu před prázdnými kisnami, což musel napravit prdou pan Wo. Hala se otřásla v základnech ještě dvakrát: jednak když odstoupil kvůli zpuchřelému kotníku pan Go, a následně když náš bůžek Tsuwe-'tija dokončil trick-hat; navíc po áčku pana Žlu, který zachytal veskrze spolehlivě. "S pivem do haly? To nesmíte," čertili se sudí, ale pořadatelé můžou vše. Že. Měli jsme je vykázat, klauni! (rmt)

8. kolo: AGC Malá Strana B - FC Astra 6:1

Podnapilý ještě Šenoman neprosadil svou, Mekáč nebyl, zato chlebíčků habaděj a taky koláčů a čokolád i kafí (i když to už už vypadalo, že si jugoslávská mafie na tu ženu za pultem došlápne - tu frontu sme si vystáli poctivě, kuadrát!). Franta nevydržel, sestava ano, navíc nás čekal v kisně soupeřově oblíbený zlobr Sanders. A dostal prostoru spoustu pro své zvučné pokyny oblíbeným spoluhráčům. i-Písařů Michal zahájil popravu Satelitníků v šesté minutě a hostům nepomohlo ani brzké vyrovnání. Za stavu 2:1, kdy se blýsknul Advokát po asistenci Gelomana, skončila první třetina a na lavičce vládla pohoda (akorát Advokát na lavičce porád prudil Rychlodržku, až do konce, kuadrát!). I počalo se druhé dějství, soupeř zaváhal, Kasatonov vystartoval na balon, neztratil, ba dokonce Gelomanovi naservíroval a bylo 4:1. Sanders láteřil a Advokát zvyšoval. Druhý nájezd dne vzal do svých střízlivějících ruček Architekt Zrzavý, nenechal se vycukat sedícím Zlobrem, zajel do rohu... a je bez gólu. Na pěkných 6:1 dorazil Astronauty opět i-Písařů mladej a mohli sme si jít konečně užít legraci do sprch. Bylo hezké počasí, Letná zvala ku pivení, a jak to dopadlo, už sem byl psal v oddíle minulém: Dali jsme si jedno, vypili jsme čtyři. (dak)

7. kolo: J.B.M. Praha - AGC Malá Strana B 3:2

Dali jsme si jedno, vypili jsme čtyři, pravil Ten, který parkuje na zahrádkách po tříbodovém prvním listopadovém dni. Ale nepředbíhejme... Sparťanský svatostánek hned vedle sparťanského megasvatostánku, který jistě brzy nahradí národní ultramegasvatostánek, přivítal squadru blancuru nedostatkem parkovacích fleků a novým povrchem, na který by se leckomu spíš brusle než kecky hodily. Dorazil nás nevídaný Klapzubův počet do pole - samej i-áčkař, že ani nevim, kdo jak se jmenuje, dotyční protentokrát prominou -, tudíž Pentaman rozhodl se podpořit i-AGC pouze ze zahřáté lavičky. Jebmani zahájili svižně hnedle zkraje nahozením a přepinknutím Skautokýpra na 1:0. Po půlce třetiny se kupodivu i-Frantovi podařilo srovnat, po závěrečném hvizdu nicméně tabule hlásila 2:1 a byl čas zpytovat svědomí. AGCmani zahájili druhou třetinu svižně hnedle zkraje a jebavá obrana zázrakem vypálila merunku z brány vysokou holí. Kuba-pádlo popad pádlo, a místo aby vypálil, pádloval až netrefil. Nedáš, dostaneš, i proměnil se neproměněný nájezd v náš neprospěch po minutě hnedle a bylo to 3:1. Masivní obrana domácích odolávala tlaku áčka béčka až do samého konce, kdy se kapitánu Alkománu podařilo přeci jen zavěsit a zmírnit porážku na rozdíl fíka. (dak)

5. kolo: AGC Malá Strana B - Athletics Praha B 5:2

První svátek sezóny! Mydlení se s malými Bohoušky i velikým Bohoušem osobně! Dvě pětky nabité talentem se postavily zkušenější Devítce (to zní jako z Pána prstenů, že jo?). Dopolední lůzry AGC doplnil árijský kladivoun Schön-Börger, Otec Theobaldův, a Frütz Tröglör, Daemon Antibyoticzny, jenž chorobu bryskně zdolal. A byl to právě an, jenž filigránskou technikou jemu nejvlastnější protlačil děrovaný běloball do síťky. Podél mantinelu neúnavně šmejdící Kudúk byl odměněn gólem na 2:0. Pro Atletiky neblaze-se-rýsující partii dotvořil v čase 13:59 Zidanopal aneb Ten Který Nesnáší +/-, před nímž se bekstvo rozestoupilo, až preciznímu projektilu nemohl zabránit ani gólman z jejich áčka... Ňamina. Hošíci, mezi kterými se mihli i dorostenečci s narozením L.P. 1991, hráli trochu naivněji, za což je opět ztrestal po Pravdičově vybídnutí uantajmerující Frenký. Tento man měl příležitost i ku hattricku, neboť jej hlučící tribuna i s lavičkou ozdobenou dívkou jeho vyvolala k trestnému střílení. Postavil si na půlku balón. Rozvlááááčně, poooomaličku - skoro až něžně - si FT dával kuličku tu vpravo, tu vlevo, tu vpravo, tu vlevo, tu vpravo, tu vlevo, tu vpravo... až trefil prsa. Nikoliv milenčina, bo gólmanova. I proto se z poslední naší branky těšil Rychlošnožka, jemuž před kisnu nabil ZWT. Jen 201 vteřin před klaksonem zkazil výbornému Skautovi shut-out kdo jiný než Bohouš #19, po chvíli se přidal i jeho druh, za což jsme byli odměněni dalším mydlením s malými Bohoušky. Tentokrát ve sprchách... [Hele, měl by začít hrát Kasatonoff, aby se tu počaly objevovati básně šifrou -dak- podepsané!!!] (rmt)

4. kolo: SK Praha 4 IB Vodolka Bejx B - AGC Malá Strana B 4:2

Den před tímhle máčem se sloučeným multi-tri-klubem, který má možná ještě absurdněji komplikovaný název nežli naše neoficiální zování AGC B GJP RMX, jsme si pěkně a dlooooóóúúho zatrénovali. Bohužel nás lýtka, ba i třísla křehká či stehna útlá, bolela i o sobotním ránu... Dvero neotřelých výmluv si nachystala dvojice plánovaných forwardův; Franta to za rozbřesku uhrál na "rýmičku" a náš lamželezo s šémem (neplést se Šenem, ten se do golemootvoru nestrká), odvykající si jízdě vozem, si jí odvykl až moc, což seznala zahrádka kdesi na Jihočesku. "Prd!" Naštěstí bez úhony přežil, radujme se! Do pole naskočilo tudíž sedmero borcův, kteří si proti mladíčkům vytvářeli šance, ouvej však že neskórovali [hlavně Pan Pendolín Proplácl Pacholínův Pasín Před Prázdným Průzorem]. A tak se dvé netěžkých kulek prosmýklo za žlutá záda. A bylo i hůř - třetí gól padl v oslabení. Pan Khopahl a na soupisku dodaný Majký_20 rozdávali usilovně příhry, hra se lepšila a padla i nula bejxí. Kyjem nadvakráte máchl Ryčlík po cvéťo-pasu. Tři minutky nato to už ale bylo 1:4, což v poslední periodě korigoval za Trúthovy kooperace Zwettlerátor svým bambulónem. A ano, tento chlapobůh byl hrdinou minut posledních. Nejprve pokáral [to je čirý eufemismus - pozn. red.] černoprdelníky za jejich zmatený hvizd, hmm, a dostal dvě minutky za katrem. Poslední kvartet minut si už pro žravost spoluhráčů nezapink´, což doprovodil výkřikem: "Už nepřijdu!" Otázka, zda veliký to statik opustil hřiště v čase 40:27 či 41:18 anebo 42:04 zůstává záhadou. Naštěstí. (rmt)

3. kolo: FBC Kralupy nad Vltavou - AGC Malá Strana B 4:4

Trochu backgroundu čili begoše, jak říkají mediální mrdky, hned na úvod. Že se něco s českým florbalem děje, nasvědčují sou-sou-sou (soupisky soudružských soupeřů) už několik let. Ovšem duel s Kralupypodvltavanami ukázal, že už nejde o střídání generací, ale dvoupokolení! Jak si jinak vysvětlit krátké porovnání zápisů o utkání? David Kasl (*1976), Pavel Pravda (*1974) - oba AGC. A na druhé straně Štěpán Pejn (*1992), Marek Frey (*1990) - oba KnV... Hm, to jen tak na úvod, aby remíza 4:4 vynikla. Oproti všem tradicím a předpokladům jsme se dostali do vedení, a to dokonce 2:0. Na první PPP akci fyzické osoby Pavla Pravdy & Partneři jej vyslal Žloutenkář výhozem na půlku, což jurista - jistě, onen zmiňovaný stařec - vyblafl do konce. Poté zvyšoval Žán. V druhém dějství jsme polevili, a přestože Kopáč dal tyčku nebo i dvě, bylo to 2:2. Pak vsítil z trmy vrmy za brankou regulérní gól Schnellzug (bylo to 23,2 cm za brankovou čárou), ale slepci v černém tupě zírali a nepískali. A dostali docela vyhubováno; pro lepší výsledek však chyběl Regionální Bůh-Tmel ;-) Vedení přivábil náš nejproduktivnější a největší hráč, odvykající si jízdě automobilem, nicméně po laxnosti beka Ondřeje i odvykače samého došlo záhy k equilibriu a minusovému stavu 3:4. Tři minutky do hvizdu však naštěstí Tetka Drollová, tedy Tetka Bártová, vybodovala remízu. Díky! A pryč odtud. (rmt)

2. kolo: AGC Malá Strana B - FBC Dynamis 4:2

Stochov, to je to město! Místní architektonické památky jsme se vydali obdivovat v sobotu časně ráno, čímž trochu trpělo barrandovské šutérské duo Frantík-Rychlík. Ještěže mají šéfové Penty vlastní řidiče, krapet promile tam asi bylo... Oba vykalenci hodovali až do kuropění, takže i za své mátožné pohyby zaslouží obdiv (anebo zprcung, že jo). První perioda v klání s dynamickými Dynamis, kteří mají v holích dynamity (pan Horník by řek´ "dinamiti"), nenabídla příliš vzruchu; zmínit nutno jest návrat Petra "Mrsk" Pachla do oddílové sestavy. Šancí jsme měli dost, ale ve druhé části se dvakrát zaradoval jakýsi pan Žofka. Ne, nehraje s balónem na břiše. Naštěstí tremendózní a až unbelieviální akci vytáhli zpod svých trenek Jean Frankofon a italský disko-štírek Lucchiani, jenž bryskně jednoruč tečoval třináctimetrovou příhru do winglu. Krása a Kása jásá! Úvod třetí třetiny zpříjemnil Pravdič doťukávkou na 2:2. A v 38. minutě vsítil vítězňáka opět šaman z Unicredita v Kamerálii. Podrživé zákroky vytáhl i Komorousův nástupce, takže si Rychloš mohl udělat radost akcí typu hit-and-run zakončenou střelou za dynablastera z úhlu jedenácti stupňů. Došolichali jsme to a šli koukat na squashovou samici. (rmt)

1. kolo: AGC Malá Strana B - SK Kladno Raisins 5:3

Do Prahy a StředoBendl-Kraje opět zavítal kolotoč tvrdých střetů a hitů, razantních střel, neuvěřitelných grejtsejvů a geniálních kombinací... Hlavně však tvrdých střetů. A hitů. Nezačala totiž NHL, ale něco daleko "epesnějšího" = soutěž 3M6-A mužů! Za první oběť si chlapci a děvčata (huh...) z AGC zvolili kladenské rozinky, a aby Jim Čert nechtěl, vypadalo to, že je slupneme jako malinu. Už v tucté vteřině se sice nechal vyloučit náš Wobloman-hoblman, ale ubránili jsme. Co víc, v čase 4:52 penetroval gólmana náš nejlepší bodovač Jan "Omegaton" Šafránek (ne, nejde o kanadské bodování čili KB; tohle má zkratku RB jakože rodinná bodáž - nebo spíš blamáž?). Chvíli nato si kulatý pučík vyměnili Golem s Copallinim a bylo to 2:0. Žán za pár minut přidal další fíkus. Leč v druhé periodě jsme polevili, nepomohl ani budoucí zakladatel politické strany Die Saubere Europa na střídačce, a opravený Žlutoman tahal dvakráte za koule. Ráznou odpověď našel Obl, jenž pumeloval na 4:2. A když Takeši zvyšoval šest minut před klaksonem na rozdíl tré (vystupňování od dvé) branek, bylo rozhodnuto. Obveselivý odpal na sokovu čepel si jedenáct seKUND před koncem vyzkoušel Dádula Běhavý a ano, byl potrestán. Trochu se křičelo, ale bez toho to není ono. Pak už se zasejc papalo, veselilo a hodovalo. (rmt)
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->